MIELE G6470 SCVi - VYSTAVENÝ KUS NA KUCHYSNKOM ŠTÚDIU Zväčšiť

MIELE G6470 SCVi - VYSTAVENÝ KUS NA KUCHYSNKOM ŠTÚDIU

MIELE

314264

G6470SCVI

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Objednávku vytvorenú do 11:00 s platbou na dobierku a s tovarom skladom Vám vyexpedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci celej SR. Takto expedovaný tovar ďalej doručuje kuriér. Platí pre tovar skladom u nás, nie skladom u dodávateľa alebo na objednávku. Tovar, ktorý uvádzame v počte 1 kus na predajni (PN,SI,DK) je VYSTAVENÝ! Nové kusy a ich predbežný termín naskladnenia vieme preveriť u dodávateľa, viac informácií na info@domoss.sk.​

929,00 €

-660,00 €

1 589,00 €

Detaily

Šetrenie energie pri dosahovaní najlepších výsledkov
Energetický štítok vás informuje o hospodárnosti a výkone vašej umývačky riadu. Prístroje značky Miele spájajú najlepšie výsledky čistenia a sušenia s extrémne nízkou spotrebou elektrického prúdu a vody

Najúspornejšie umývačky riadu Miele
Umývačky riadu Miele umývajú výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahujú umývačky riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Najlepšia starostlivosť o vaše poháre
Mäkká voda podporuje dôkladné umytie riadu, je však agresívna voči pohárom. Preto sú umývačky riadu Miele vybavené technológiou Perfect GlassCare. Táto technológia zabezpečuje šetrnú starostlivosť o vaše poháre – aby ste sa z nich mohli dlho tešiť.

Optimálne miesto pre každý riad
V novej jedinečnej zóne MultiComfort môžete umývať veľké taniere (až do priemeru 35 cm) v troch radoch. Rovnako tu nájdu miesto dosky na krájanie, servírovacie tácky a misy či pivové poháre. Pokiaľ vás čakajú veľké hrnce či pekáče, je možné celý spodný kôš prestavať do jednej rovnej plochy.

Viac miesta aj pre poháre s dlhou stopkou
Veľa hostí, veľa pohárov? Žiadny problém pre umývačky riadu Miele. S výškovo nastaviteľným držiakom na poháre na ľavej strane horného koša získate ešte viac miesta pre uloženie pohárov s dlhou stopkou.

Ušetriť až do 50 % elektrického prúdu
Každá umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 60 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Vlastnosti

VýpredajÁno
Doprava ZADARMOÁno
Farbabiela
Šírka (cm)59.8
Hĺbka (cm)57
Výška (cm)80.5
Hlučnosť (dB)44
Energetická triedaA+++
DisplejÁno
Špecifická funkciaÁno
Odložený štartÁno
Počet programov6
Typ umývačky riaduvstavaná
Ovládací panelskrytý
Kapacita Súprav14
Trieda účinnosti umývaniaA
Trieda účinnosti sušeniaA
Aqua stopNie
Spotreba vody (l/rok)2716
Ochrana proti pretečeniuÁno
Funkcia pre tabletyNie
Ročná spotreba el. energie (kWh/rok)237

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

MIELE G6470 SCVi - VYSTAVENÝ KUS NA KUCHYSNKOM ŠTÚDIU

MIELE G6470 SCVi - VYSTAVENÝ KUS NA KUCHYSNKOM ŠTÚDIU

Hodnotenia zo stránok výrobcu

Príslušenstvo

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii