ETA ELEKTRA 3597 90000 kanvica s regul. nerez Zväčšiť

ETA ELEKTRA 3597 90000 kanvica s regul. nerez

ETA

357916

359790000

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (2 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

59,90 €

-0,09 €

59,99 €

Detaily

ELEKTRA nerezová rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty, príkon 2200 W, objem 1,5 l, plynulá regulácia teploty ohrevu vody 40 - 100 °C funkcia KEEP WARM pre udržovanie teploty vody na nastavenej teplote, LED displej s modrým podsvietením, funkcia zobrazenia teploty vody, farebné podsvietenie meniace sa so zmenou teploty vody, automatický systém vypínania pri dosiahnutí bodu varu alebo nastavenej teploty, trojnásobný bezpečnostný systém zaistí aktiváciu bezpečnostnej poistky pri nebezpečí prehriatia, v prípade chodu naprázdno alebo pri odňatí z podstavca, ľahko vyberateľné a umývateľné filtračné sitko proti usadeninám vodného kameňa, skryté topné teleso pod rovným nerezovým dnom, stredový konektor STRIX, otváranie veka pomocou tlačidla, vodoznak v zadnej časti kanvice, svetelná a zvuková signalizácia chodu kanvice, priestor pre navinutie napájacieho kábla v podstavci, farba: nerez "

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ETA ELEKTRA 3597 90000 kanvica s regul. nerez

ETA ELEKTRA 3597 90000 kanvica s regul. nerez

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii