DORMEO uterák v tube

VÝPREDAJ

DORMEO uterák v tube

DORMEO

397033

110071442

Nový produkt

Skladom: 1 ks predajňa Piešťany: 1 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Ak je napísané: sklad Piešťany, sklad Skalica alebo sklad Dolný Kubín - 1 ks (nie viac), jedná sa o vystavený kus na konkrétnej pobočke. Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný, len vybalený z obalu. V sklade Domoss sa nachádzajú originál zabalené kusy (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?
Pobaľte sa štýlovo vďaka veľkému cestovnému uteráku s rozmermi 110x160 cm vyrobenému z mäkkej, odolnej, savej a rýchloschnúcej bavlny. Ľahučký uterák sa dá zložiť alebo zrolovať do kompaktnej veľko... zobraziť viac
Cena

11,99 €

-4,00 €

15,99 €

Vypočítať splátky
X
Pridať do porovnania

11,99 €

Skladom: 1 ks

Detaily

Pobaľte sa štýlovo vďaka veľkému cestovnému uteráku s rozmermi 110x160 cm vyrobenému z mäkkej, odolnej, savej a rýchloschnúcej bavlny. Ľahučký uterák sa dá zložiť alebo zrolovať do kompaktnej veľkosti, pričom v kufri, ruksaku alebo športovej taške nezaberie veľa miesta. Zabalený v tube s romantickým srdiečkovým motívom je ideálnym darčekom pre vášho milovaného alebo milovanú.

Vlastnosti

VýpredajÁno
Špeciálny výpredajÁno
Iba na objednávkuÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

DORMEO uterák v tube

DORMEO uterák v tube

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii