BEURER FM 90 Zväčšiť

BEURER FM 90

BEURER

371133

BEURERFM90

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)
Na objednávku u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

134,99 €

Detaily

Masážny prístroj na nohy BEURER FM 90 je to čo si Vaše nohy zaslúžia. Jemný tlak na reflexné body chodidiel podporuje relaxáciu, pohodu, zmierňuje stres a uvoľňuje napäté svaly. Funkcia tepla zaisťuje príjemný a relaxačný pocit, podporuje cirkuláciu krvi a zlepšuje utišujúce účinky masáže shiatsu. Vaše nohy tvrdo pracujú celý deň. Doprajte im zaslúženú masáž!Charakteristika a technické údaje: Výkonná a upokojujúca Shiatsu masáž a masáž tlakom vzduchu pre chodidlá a nohy Funkcia vyhrievania môže byť zvolená samostatne Výber 3 prednastavených masážnych programov Masáž reflexnej zóny s podporou cirkulácie Masáž stáčaním vzduchu s 3 úrovňami intenzity Umývateľný a odnímateľný kryt Vhodné pre veľkosť obuvi 46 Funkčný displej s farebnou kontrolkou LED na tlačidle Výkon: 48W Rozmery výrobku (D x Š x H): 42 x 36 x 25 cm CE: ÁnoNohy hrajú v našich životoch "základnú úlohu", celá naša váha spočíva na nich. Naše nohy pozostávajú z 26 kostí, 22 kĺbov a 107 väzov pre každú nohu. Relaxačná masáž chodidiel môže spraviť zázraky, ak vás bolia nohy alebo sa po dlhom dni cítia ťažké. Vďaka nožným masážam od nemeckej spoločnosti Beurer dáte zbohom unaveným a uboleným nohám.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER FM 90

BEURER FM 90

Hodnotenia zo stránok výrobcu