RODRI 696.071 automat zavárací Zväčšiť

RODRI 696.071 automat zavárací

RODRI

380698

RODRI696071

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)

Skladom u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

159,99 €

-40,00 €

199,99 €

Detaily

Nerezový zavárací automat Rodri 696.171 od nemeckej spoločnosti Rodri je určený na dlhodobú konzerváciu potravín ako je ovocie, zelenina či mäso. Najväčšími výhodami takého konzervovania sú nižšia spotreba energie, lepšia chuť ako pri mrazených potravinách, nulový obsah konzervačných látok či odstránenie nežiadúcich mikroorganizmov. Automatické vypnutie po dosiahnutí požadovaného času je u zaváracích automatov Rodri samozrejmosťou. Skvelou funkciou je tiež trvalý chod automatu Rodri 696.171 disponuje aj výpustným ventilom - praktickým výpustným ramienkom môžete dávkovať čaj alebo iný teplý nápoj, či jednoducho vypustiť vodu po zaváraní z hrnca. O bezpečnosť sa stará ochrana proti prehriatiu. Už žiadne zaváranie v starých hrncoch na plyne, hrnce Rodri urobia perfektný výsledok s minimálnou námahou. Stačí raz všetko nastaviť a už iba čakať, kým sa prístroj nevypne.Charakteristika a technické údaje: vhodný na zaváranie, varenie a prípravu marmelád nerezová nádoba s objemom 30 l (14 pohárov 1l) uzavreté dno termostat 30-100 °C poistka proti prehriatiu kontrolka výkon 1800W plastový výpustný kohútikProfesionálne zaváracie automaty Rodri sú určené pre všetkých, ktorí si samy spracúvajú ovocie a zeleninu. Takto spracované potraviny sú omnoho zdravšie, sú bez akýkoľvek konzervantov či látok na, ktorí ste alergickí. Najviac hrniec je vyrobený z nerezovej ocele, takže Vám vydrží skutočne dlho.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

RODRI 696.071 automat zavárací

RODRI 696.071 automat zavárací

Hodnotenia zo stránok výrobcu

5 ďalšie produkty v rovnakej kategórii