PHILIPS HX6321/04 kefka zubná detská Zväčšiť

PHILIPS HX6321/04 kefka zubná detská

PHILIPS Sonicare

364569

HX6321

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (4 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (3 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (5 a viac ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

54,99 €

Detaily

Pre získanie darčeka plyšáka SPARKLY a uplatnenie garancie vrátenia peňazí sa treba registrovať na: www.philips.sk Detská sonická kefka Philips Sonicare for Kids s pripojením Bluetooth umožňuje interakciu so zábavnou aplikáciou, vďaka ktorej si deti čistia zuby lepšie a dlhšie. 2 režimy čistenia. Nízka intenzita pre deti od 3 rokov a vyššia pre deti od 7 rokov. Funkcie KidTimer a KidPacer zaisťujú jemné a účinné čistenie. O 75 % efektívnejšia než manuálna detská kefka. Balenie obsahuje: 1 sonická kefka Sonicare for Kids s Bluetooth, 1 detská hlavica Mini (3+), 1 nabíjačka, 8 samolepiek.

Vlastnosti

Darčekplyšák SPARKLY + 90 DNí vrátenia peňazí po registrácii
Kampaň90 DNí Sonicare
SMARTSMART Zubná kefka
Začiatok akcie19.08.2019
Koniec akcie29.02.2020 0

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

PHILIPS HX6321/04 kefka zubná detská

PHILIPS HX6321/04 kefka zubná detská

Hodnotenia zo stránok výrobcu

Produkt spomenutý v týchto článkoch