WATERLOGIC Hybrid čistička vody Zväčšiť

WATERLOGIC Hybrid čistička vody

WATERLOGIC

306124

FWEG1SB

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

199,00 €

-70,00 €

269,00 €

Detaily

Filtračné zariadenie WATERLOGIC™ Hybrid vám zaručí najvyšší štandard kvality pitnej vody vďaka technológii 3-stupňovej filtrácie pomocou aktívneho uhlíkového filtra, Firewall™ UV technológie a BioCote®. To zaistí dokonalé odstránenie chlóru a baktérií pri zachovaní minerálov, preto získate vodu zdravú a skvele chutiacu. Použitie je veľmi jednoduché a tento prístroj s váhou len 3,6 kg je pohodlne prenosný. Zásobník s objemom 1,5 l môžete dať do chladničky, alebo priamo do neho pridať ľad, a tak si s filtračným zariadením WATERLOGIC™ Hybrid s elegantným moderným dizajnom vychutnáte osviežujúcu a zdravú vodu kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

Vlastnosti

VýpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

WATERLOGIC Hybrid čistička vody

WATERLOGIC Hybrid čistička vody

Hodnotenia zo stránok výrobcu

22 ďalšie produkty v rovnakej kategórii