Filter

Cena

5 € - 23400 €

Výpredaj

Všetky parametre

Typ klimatizácie

Náplň prania (kg)

1 - 17

Náplň sušenia (kg)

0 kg - 10 kg

Maximálne otáčky (ot./min.)

100 ot./min. - 1610 ot./min.

Beznámrazový systém - NoFrost

Príborová zásuvka

Napájacie napätie (V)

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

Zobraziť všetko Skryť

Objem (l)

16 l - 401 l

Teleskopický výsuv

Kapacita prádla práčky (kg)

6 kg - 11 kg

Maximálne otáčky pračky(ot./min.)

5 ot./min - 1605 ot./min

Kapacita prádla sušičky ( kg )

6 kg - 9 kg

Beznámrazový systém

Kapacita nádržky na vodu (l)

1 l - 3 l

Celkový objem (l)

20 l - 680 l

Automatické programy

Mikrovlnný ohrev

Prevedenie odsávača

Zobraziť všetko Skryť

Objem chladničky (l)

20 l - 460 l

Objem mrazničky (l)

0 l - 455 l

Počet teplotných zón

Mraziaci výkon (kg/24h)

0 kg - 27 kg

Parný program

Slim (hĺbka do 45 cm)

Výška (cm)

0 cm - 855 cm

Šírka (cm)

0 cm - 925 cm

Hĺbka (cm)

0 cm - 605 cm

Vitafresh

Darček

Zobraziť všetko Skryť

Darček 2

Kampaň

Zobraziť všetko Skryť

Kampaň 3

2. Trieda

Špeciálny výpredaj

Veľké spotrebiče / Podkategórie

 • Vstavané spotrebiče

  Sety vstavaných spotrebičov sú ideálnou voľnou pre každého milovníka dizajnu. V našej širokej ponuke setov vstavaných spotrebičov nájdete zostavy svetových značiek v jednom dizajne a v štýle. Pri kúpe setu vstavaných spotrebičov ušetríte čas a financie. K vybraným zostavám vstavaných spotrebičov získate aj darček k nákupu.

 • Práčky a sušičky

  Práčky a sušičky

  Práčky a sušičky uľahčujú prácu s praním a sušením v domácnosti. Moderné práčky s novými technológiami dokonca umožňujú odloženie štartu, nastavenie úsporného režimu a pri mnohých dokonca nepotrebujete ani oblečenie žehliť. Sušičky sa stali nenahraditeľným pomocníkom, pri nich sa už nemusíte spoliehať na pekné počasie či voľný priestor na sušenie. Okrem klasických modelov v našej ponuke nájdete práčky + sušička sety, práčkosušičky, vstavané práčky a tak isto aj príslušenstvo ako vrecká na pranie spodnej bielizne, tekuté pracie prachy, odvápnovače do práčky.

 • Chladničky

  Chladničky a chladničky s mrazničkou

  Do každej správnej kuchyne patrí chladnička. Chladničky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach, veľkostiach záleží od potrieb domácnosti. Do garzoniek či izieb na intrákoch sa vhodia skôr jednodverové chladničky. Do stredných bytov a domácností sa vhodia vstavané chladničky z mrazničkou hore alebo dole. V poslednej dobe sú veľmi obľúbené kombinované vstavané chladničky s mrazničkou a americké chladničky. Okrem toho do každej správnej domácnosti nesmie chýbať vinotéka. Moderné chladničky si získavajú obľubu aj vďaka využívaným technológiám ako VitaFresh, MultiFlow, NoFrost, FrenchDoor, Freshzona, CustomFlex, IonAir, BioFresh a 6 zmysel.

 • Mrazničky

  Mrazničky

  Mrazničky spolu s ostatnými spotrebičmi sa nachádzajú v povinnej výbave každej domácnosti. Poskytujú široký priestor na dlhodobé uskladnenie potravín v domácnosti. V našej ponuke nájdete malé aj veľké skriňové mrazničky, truhlicové mrazničky v rôznych rozmeroch, tak isto aj mrazničky vstavané.

 • Umývačky riadu

  Umývačky riadu vstavané a voľne stojace

  Umývačka riadu nie je žiaden luxus, umývačka je dnes štandardnou výbavou domácnosti. Pri plánovaní novej kuchyne sa dnes už s umývačkou riadu uvažuje automaticky. V tomto prípade sú ideálne vstavané umývačky riadu, ktoré sú priamo zabudované. Vhodnou alternatívou sú voľne stojace umývačky riadu. Ako vstavané, tak aj voľne stojace umývačky riadu sa vyrábajú v šírkach 45 cm a 60 cm.

 • Varenie

  Varenie

  Varenie už nepatrí ku hlavným ženským domácim prácam. Stáva sa obľúbenou aktivitou nielen žien, ale aj mužov či spoločnou aktivitou rodín, priateľov, kedy si pripravujú spoločný obed či večeru. Základom dobre uvareného jedla je kvalitné varné panely, sporáky, odsávače a digestory, ktoré zabezpečia správne odsávanie výparov.

 • Pečenie
 • Klimatizácie

  Klimatizácie do každej domácnosti

  Klimatizácie v horúcom letnom počasí patrí medzi základnú výbavu domácnosti. Nezáleží či bývate v malom byte alebo vo veľkom poschodovom dome. V letnom počasí nástenná a mobilná klimatizácia schladia každého člena domácnosti.

 • Rekuperácie
sezonny vypredaj
balíkobox
letné nákupy
cross ebiky
SAMSUNG - americke chladnicky
wrhl - delimano darček
bosch - cashback 80 chladničky
BOSCH - casback 80 EUR
klimatizácie
 LIEBHERR - Cashback 200 EUR
SIEMENS - Získajte späť až 200 EUR
BEKO - uv sušička
Nové energetické štítky
Stiebel