Filter

Cena

6 € - 2700 €

Výpredaj

Všetky parametre

Náplň prania (kg)

1 - 17

Náplň sušenia (kg)

0 kg - 10 kg

Maximálne otáčky (ot./min.)

100 ot./min. - 1610 ot./min.

Kapacita prádla práčky (kg)

6 kg - 11 kg

Maximálne otáčky pračky(ot./min.)

5 ot./min - 1605 ot./min

Kapacita prádla sušičky ( kg )

6 kg - 9 kg

Parný program

Slim (hĺbka do 45 cm)

Výška (cm)

55 cm - 95 cm

Šírka (cm)

30 cm - 75 cm

Hĺbka (cm)

0 cm - 70 cm

Home Connect

Darček 2

2. Trieda

dTest

Práčky a sušičky / Podkategórie

 • Práčky

  Práčky

  Každá domácnosť sa dnes nezaobíde bez práčky. V závislosti na potrebách a dispozičných možnostiach ponúkame zhora plnené práčky, spredu plnené práčky a kombinované práčky so sušičkou. Zhora plnené práčky sú obľúbené pre svoju praktickosť a potrebný malý priestor. Spredu plnené práčky si získavajú čoraz väčšiu obľubu a do pozornosti sa dostávajú aj úzke práčky a SLIM spredu plnené práčky kombinované práčky so sušičkou. Moderné práčky okrem toho využívajú mnoho moderných technológií ako Quickdrive, 6 zmysel, SmartTouch AddWash Eco silence drive, SmartDiagnosis, TrueSteam, FreshCare, Alergie plus, UltraCare, Baby protect, ProSense, ktoré nielen ušetria čas, peniaze, ale sú aj šetrené k oblečeniu a životnému prostrediu.

 • Sušičky bielizne

  Sušičky a práčky so sušičkou

  Sušičky nielen urýchľujú sušenie počas sychravých a zimných dní, no sú neodmysliteľnou súčasťou moderných domácnosti. V našej ponuke nájdete nielen samostatne stojace sušičky, ale aj zabudované práčky so sušičkou

 • Práčka + sušička

  Set práčka a sušička bielizne ušetria čas aj peniaze, uľahčia prácu v domácnosti. V našej ponuke nájdete set práčka a sušičky renomovaných značiek, V ponuku si vyberiete z úsporných parných, ale aj SMART. Pri vybraných setoch práčka so sušičkou bielizne získate darček k nákupu. 

 • Vstavané práčky
 • Vstavané sušičky bielizne
 • Príslušenstvo
HISENSE - MDA EURO
letné nákupy
cross ebiky
SAMSUNG - americke chladnicky
hisense splatky
candy - 10% chladničky + mraznicky
záhrada
klimatizácie
WHIRLPOOL - K nákupu slim Freshcare
BEKO - uv sušička
Nové energetické štítky
Stiebel

Práčky a sušičky

Práčky a sušičky

Práčky a sušičky uľahčujú prácu s praním a sušením v domácnosti. Moderné práčky s novými technológiami dokonca umožňujú odloženie štartu, nastavenie úsporného režimu a pri mnohých dokonca nepotrebujete ani oblečenie žehliť. Sušičky sa stali nenahraditeľným pomocníkom, pri nich sa už nemusíte spoliehať na pekné počasie či voľný priestor na sušenie. Okrem klasických modelov v našej ponuke nájdete práčky + sušička sety, práčkosušičky, vstavané práčky a tak isto aj príslušenstvo ako vrecká na pranie spodnej bielizne, tekuté pracie prachy, odvápnovače do práčky.