Filter

Cena

0 € - 2130 €

Skladom

Výpredaj

Energetická trieda sušičky

Úsporný spotrebič

Náplň prania (kg)

1 kg - 17 kg

Náplň sušenia (kg)

0 kg - 10 kg

Maximálne otáčky (ot./min.)

0 - 1700

Parný program

Slim (hĺbka do 45 cm)

Kôš na sušenie

Hlučnosť (dB)

0 - 85

Výška (cm)

50 - 100

Šírka (cm)

30 - 75

Hĺbka (cm)

0 - 90

Všetky parametre

Zľava SSE

Práčky a sušičky / Podkategórie

 • Práčky

  Každá domácnosť sa dnes nezaobíde bez práčky. V závislosti na potrebách a dispozičných možnostiach ponúkame zhora plnené práčky, spredu plnené práčky a kombinované práčky so sušičkou. Zhora plnené práčky sú obľúbené pre svoju praktickosť a potrebný malý priestor. Spredu plnené práčky si získavajú čoraz väčšiu obľubu a do pozornosti sa dostávajú aj úzke práčky a SLIM spredu plnené práčky kombinované práčky so sušičkou. Moderné práčky okrem toho využívajú mnoho moderných technológií ako Quickdrive, 6 zmysel, SmartTouch AddWash Eco silence drive, SmartDiagnosis, TrueSteam, FreshCare, Alergie plus, UltraCare, Baby protect, ProSense, ktoré nielen ušetria čas, peniaze, ale sú aj šetrené k oblečeniu a životnému prostrediu.

 • Sušičky bielizne

  Sušičky nielen urýchľujú sušenie počas sychravých a zimných dní, no sú neodmysliteľnou súčasťou moderných domácnosti. V našej ponuke nájdete nielen samostatne stojace sušičky, ale aj práčky so sušičkou

 • Práčky so sušičkou
 • Sety práčky a sušičky

  Set práčka a sušička bielizne ušetria čas aj peniaze, uľahčia prácu v domácnosti. V našej ponuke nájdete set práčky a sušičky renomovaných značiek, V ponuke si vyberiete z úsporných parných, ale aj SMART. Pri vybraných setoch práčky so sušičky prádla získate darček k nákupu.

 • Vstavané práčky
 • Vstavané sušičky
 • Príslušenstvo k práčkam
 • Príslušenstvo k sušičkám
Jar
Rozšírili sme kúpeľňový sortiment
Cashback až 800 € pri nákupe spotrebičov AEG
Inteligentné práčky Samsung BESPOKE AI
Cashback až do výšky 280€ pri nákupe vybraných spotrebičov LG
Cashback až do výšky 480€ so spotrebičmi BOSCH
Úsporná domácnosť
Samsung - Záruka 20 rokov na digitálny invertorový motor a kompresor
Stiebel

Práčky a sušičky

Práčky a sušičky uľahčujú prácu s praním a sušením v domácnosti. Moderné práčky s novými technológiami dokonca umožňujú odloženie štartu, nastavenie úsporného režimu a pri mnohých dokonca nepotrebujete ani oblečenie žehliť. Sušičky sa stali nenahraditeľným pomocníkom, pri nich sa už nemusíte spoliehať na pekné počasie či voľný priestor na sušenie. Okrem klasických modelov v našej ponuke nájdete sety práčok a sušičiek, práčky so sušičkouvstavané práčky a tak isto aj príslušenstvo ako sú vrecká na pranie spodnej bielizne, tekuté pracie prachy, odvápňovače do práčky.