Zobraziť tipy na vianočný darček

Filter

Cena

0 € - 1500 €

Náplň (kg)

1 kg - 13 kg

Náplň sušenia (kg)

4 kg - 8 kg

Maximálne otáčky (ot./min.)

700 ot./min. - 1610 ot./min.

Energetická trieda pračky

Kapacita prádla práčky (kg)

7 kg - 9 kg

Maximálne otáčky pračky(ot./min.)

1000 ot./min - 1605 ot./min

Všetky parametre

Parný program

Slim (hĺbka do 45 cm)

Výška (cm)

35 cm - 95 cm

Šírka (cm)

30 cm - 75 cm

Hĺbka (cm)

30 cm - 75 cm

Home Connect

Kampaň

Výpredaj

Špeciálny výpredaj

Práčky a sušičky

Práčky a sušičky

Práčky a sušičky uľahčujú prácu s praním a sušením v domácnosti. Moderné práčky s novými technológiami dokonca umožňujú odloženie štartu, nastavenie úsporného režimu a pri mnohých dokonca nepotrebujete ani oblečenie žehliť. Sušičky sa stali nenahraditeľným pomocníkom, pri nich sa už nemusíte spoliehať na pekné počasie či voľný priestor na sušenie. Okrem klasických modelov v našej ponuke nájdete práčky + sušička sety, práčkosušičky, vstavané práčky a tak isto aj príslušenstvo ako vrecká na pranie spodnej bielizne, tekuté pracie prachy, odvápnovače do práčky.

Práčky a sušičky / Podkategórie

 • Práčky

  Práčky

  Každá domácnosť sa dnes nezaobíde bez práčky. V závislosti na potrebách a dispozičných možnostiach ponúkame zhora plnené práčky, spredu plnené práčky a kombinované práčky so sušičkou. Zhora plnené práčky sú obľúbené pre svoju praktickosť a potrebný malý priestor. Spredu plnené práčky si získavajú čoraz väčšiu obľubu a do pozornosti sa dostávajú aj úzke práčky a SLIM spredu plnené práčky kombinované práčky so sušičkou. Moderné práčky okrem toho využívajú mnoho moderných technológií ako Quickdrive, 6 zmysel, SmartTouch AddWash Eco silence drive, SmartDiagnosis, TrueSteam, FreshCare, Alergie plus, UltraCare, Baby protect, ProSense, ktoré nielen ušetria čas, peniaze, ale sú aj šetrené k oblečeniu a životnému prostrediu.

 • Sušičky bielizne

  Sušičky a práčky so sušičkou

  Sušičky nielen urýchľujú sušenie počas sychravých a zimných dní, no sú neodmysliteľnou súčasťou moderných domácnosti. V našej ponuke nájdete nielen samostatne stojace sušičky, ale aj zabudované práčky so sušičkou

 • Sety práčka + sušička
 • Vstavané práčky
 • Príslušenstvo
Checem lepšiu cenu