
96050R0
352464
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová a sprchová podomietková batéria s aretačným prepínačom a 2 vývodmi. Batéria obsahuje podomietkové pripojenie 1/2“ .
Obľúbená TITANIA FRESH. Jedna z najviac predávaných rád TITANIA vás osloví svojim excelentným dizajnom a kvalitou. A toto všetko za úžasnú cenu.
| Příslušenství | 2 vývody |
| Hloubka krabice | 235 mm |
| Šířka krabice | 175 mm |
| Výška krabice | 165 mm |
| Výška výrobku | 205 mm |
| Šířka výrobku | 135 mm |
| Hloubka výrobku | 140 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Montáž batérie | podomietková |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA FRESH |
| Počet odberných miest | 2 odberné miesta |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

144.49 €

126.64 €

122.4 €

64.59 €

64.59 €

62.89 €

61.19 €

57.8 €

54.39 €

92,94 € 242,19 €

29,41 € 185,95 €

29,41 € 137,50 €

270,33 € 450,55 €

270,33 € 450,55 €

270,33 € 450,55 €

193,36 € 322,26 €

193,36 € 322,26 €

193,36 € 322,26 €

116,38 € 193,97 €

111,07 € 185,12 €

149,60 € 176,00 €

104,80 € 174,66 €

131,80 € 155,00 €

94,76 € 157,93 €

115,59 € 135,99 €

67,99 € 79,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


