
9022010
414110
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná keramická kartuša 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom.
Málo peňazí za veľa muziky. Pokiaľ hľadáte elegantný dizajn v ekonomickej cene, TITANIA COSMOS bude pre vás správnou voľbou.
| Rozteč baterie | 150 mm |
| Provedení | chrom |
| Hloubka krabice | 228 mm |
| Šířka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Výška výrobku | 85 mm |
| Šířka výrobku | 190 mm |
| Hloubka výrobku | 155 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Rozstup (mm) | 150 |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Vyloženie (mm) | 147 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA COSMOS |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

54.39 €

43.35 €

39.94 €

36.54 €

79,04 € 92,99 €

143,91 € 239,85 €

140,25 € 200,35 €

111,07 € 185,12 €

62,00 € 63,55 €

61,00 € 62,52 €

45,00 € 46,13 €

44,00 € 45,10 €

40,50 € 41,51 €

40,00 € 41,00 €

343,91 € 573,18 €

245,68 € 409,47 €

227,80 € 268,00 €

136,90 € 228,17 €

109,52 € 182,53 €

108,78 € 181,30 €

104,57 € 174,29 €

94,76 € 157,93 €

118,99 € 139,99 €

97,74 € 114,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.





