ATA20BS
462242
Nový produkt
99,75 €
Zľavový kód bol skopírovaný
Pridajte produkt do košíka, kde do poľa "Máte zľavový kupón?" vložíte skopírovaný kód a kliknete na tlačidlo Uplatniť.
99,75 €
Nie je skladom
Aku krovinorez PROCRAFT ATA-20BS predstavuje moderne riešenie pre efektívnu údržbu záhrady, trávnikov a zelených plôch. Vďaka pokročilému bezuhlíkovému motoru (Brushless) s otáčkami až 5500 ot./min a širokému pracovnému záberu 420 mm zvládnete kosenie trávy, odstránenie buriny aj hustejší porast s profesionálnou presnosťou a minimálnou námahou.
Krovinorez prichádza s kompletným príslušenstvom pre okamžité použitie:
PROCRAFT ATA-20BS je univerzálny pomocník pre rôzne typy prác:
| Pracovný záber | 420 mm |
| Otáčky | 0-4500 / 5500 ot./min (2 stupne) |
| Typ motora | Bezuhlíkový (Brushless) |
| Napätie batérie | 20V |
| Kapacita batérie | 4Ah |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Typ rukoväte | Obojručná (riadidlá) |
| Konštrukcia tyče | Deliteľná |
Tento akumulátorový krovinorez kombinuje výkon profesionálnych nástrojov s pohodlím domáceho použitia. Bezuhlíkový motor zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť, široký pracovný záber zvyšuje efektivitu práce a kompletná výbava v balení umožňuje okamžité začatie práce. Ideálna voľba pre domáce aj poloprofesionálne použitie.
| Typ hriadela | pružný |
| Vyžínacia hlava | Áno |
| Žací nôž | Áno |
| Pásový popruh | Áno |
| Napájacie napätie (V) | 20 |
| Druh pohonu | akumulátorový |
| Šírka záberu (cm) | 42 |
| Kapacita akumulátora (Ah) | 4 |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.