57,00 €
-11,56 €
57,00 €
Nie je skladom
| EAN 13 | 8590163870524 |
| Napájacie napätie | 20,0 V |
| Hmotnosť bez akumulátora | 1,9 kg |
| Otáčky naprázdno | 8 000 # #/mino # |
| Max. záber struny | 300 mm |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Uhol naklopenia prídavného držadla | 0° – 180° |
| Uhol naklopenia žacej hlavy | 0° – 90° |
| Dĺžka teleskopického držadla | 830–1 100 mm |
| Hmotnosť s akumulátorom CB 4 | 2,5 kg |
| Vyžínač | akumulátorový |
| Žacia hlava | Áno |
| Hmotnosť (kg) | 1.9 |
| Napájacie napätie (V) | 20 |
| Šírka záberu (cm) | 30 |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.