TEXAS HTG630LI nožnice akumulátorové Zväčšiť

TEXAS HTG630LI nožnice akumulátorové

TEXAS

416216

HTG360LI

Nový produkt

Skladom: viac ako 5 ks predajňa Piešťany: 5 a viac ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

34,99 €

Pridať do porovnania

Príslušenstvo

Detaily

Akumulátorové nožnice na živý plot TEXAS GTE360Li na zastrihávanie malých kríkov a okrajov trávy. Pracovný čas 30-40 minút. Uhol rukoväte je možné nastaviť, čím dosiahnete optimálnu ergonomickú polohu pre rôzne úlohy v záhrade. Rezná lišta má dĺžku 12 cm a priemer 7 mm. Kosačka na trávu je široká 7 cm. Prepínanie medzi 2 rôznymi doplnkami je neuveriteľne jednoduché. Spodná časť sa odklikne a druhá časť sa zacvakne - bez použitia náradia! Batéria je 3,6 V lítiová batéria s kapacitou 1,3 Ah. Pracovný čas závisí od príslušenstva: Strihač trávy 35-40 minút a plotostrih 30-35 minút. Vyžaduje USB nabíjačku (nie je súčasťou balenia). Použite bežnú USB nabíjačku, napr. tú, ktorý používate pre svoj mobilný telefón. USB kábel je súčasťou balenia. Plné nabitie približne do 1,5 hodiny (v závislosti od nabíjačky).Charakteristika a technické údaje: Typ motora: Elektrická batéria Napätie: 3,6 V Štartér: Elektrický Lišta: kov Dĺžka lišty: 12 cm Pracovná šírka: 7 cm Hrúbka konára (max): 7 mm Pracovná doba: 30-40 min Doba nabíjania: 1,5 hodiny Kapacita batérie: 1,3 Ah Hlučnosť: 89 dB Hmotnosť: 0,6 kg TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v Dánskom Odense, kde dodnes sídli. TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, kvalitou a kontrolou, ako aj zodpovednú a modernú výrobu.

Vlastnosti

Napätie akumulátora (V)3,6
Dĺžka lišty (cm)12
Hmotnosť (kg).6
Plotostrihakumulátorový
Vzdialenosť nožov (mm)7

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

TEXAS HTG630LI nožnice akumulátorové

TEXAS HTG630LI nožnice akumulátorové

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii