PHILIPS SC1997/00 epilátor IPL Zväčšiť

PHILIPS SC1997/00 epilátor IPL

PHILIPS SDA

333618

SC1997

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (2 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (5 a viac ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

289,00 €

-10,99 €

299,99 €

Detaily

Philips Lumea Prestige IPL - odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL. Pravidelné pôsobenie jemných svetelných impulzov zaručí hodvábne hladkú pokožku každý deň. Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky. Prispôsobená na bezpečné a efektívne použitie v pohodlí domova. Unikátne tvarované nástavce, pre rôzne oblasti tela - nástavec na telo a tvár. Chytrý senzor odtieňa pokožky SmartSkin. Použitie s káblom. Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla. 250 000 zábleskov. SlideSlash mode pre jednoduché použitie bez potreby opakovaného stlačenia tlačítka záblesku. Luxusné puzdro. Dermatologicky testované. Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

PHILIPS SC1997/00 epilátor IPL

PHILIPS SC1997/00 epilátor IPL

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Produkt spomenutý v týchto článkoch