DR300 FullHD s GPS Kednwood kamera do auta Zväčšiť

DR300 FullHD s GPS Kednwood kamera do auta

DSI

334950

KCADR300

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

169,00 €

Detaily

Natáčanie videa vo Full HD rozlíšení ( 1920 x 1080).Vstavaný GPS -Vstavaný vysoko citlivý GPS prijímač automaticky zaznamenáva informácie o jazde na videu, aká je rýchlosť, nadmorská výška, zemepisná šírka, dĺžka a čísla. Zobrazuje svoju polohu na Google Maps ™ s odkazom na web pri prehrávaní videa s "Kenwood Drive-View Player".Parkovací režim - S najnovšiu technológiu detekcie pohybu a vlastné interné batérie, KCA-DR300 automaticky aktivuje a nahráva video, ak je zistený pohyb v prednej časti vozidla. V režime parkovanie, bezpečnostný indikátor bude mať odstrašujúci účinok proti odcudzeniu vozidla alebo vandalizmu.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

DR300 FullHD s GPS Kednwood kamera do auta

DR300 FullHD s GPS Kednwood kamera do auta

Hodnotenia zo stránok výrobcu

14 ďalšie produkty v rovnakej kategórii