SLE43Q870TCSB
461171
Nový produkt
249,00 €
-50,00 €
249,00 €
Nie je skladom
| Uhlopriečka / Rozlíšenie | 43"/110cm/4K UHD |
| Uhlopriečka obrazovky (palce/cm) | 43"/110cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K UHD |
| Rozlíšenie obrazovky (pix) | 3840 x 2160 |
| Typ panela / frekvencia (Hz) | QLED / 60 |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 60 |
| Smart TV | WiFi,Bluetooth,WebOS |
| Typ tunera | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2 2x |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Výška vrátane podstavca(cm) | 62,2 |
| Šírka vrátane podstavca(cm) | 95,7 |
| Hĺbka vrátane podstavca(cm) | 24 |
| Výška (cm) | 56 |
| Šírka (cm) | 95.7 |
| Hĺbka (cm) | 9.1 |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.