299,00 €
-200,00 €
| Uhlopriečka / Rozlíšenie | 50"/127cm/4K UHD |
| Uhlopriečka obrazovky (palce/cm) | 50"/127cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K UHD |
| Rozlíšenie obrazovky (pix) | 3840 x 2160 |
| Farba | čierna |
| Typ panela / frekvencia (Hz) | LED / 60 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 60 |
| Smart TV | WiFi,Bluetooth,Tizen |
| Typ tunera | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2 |
| TV tuner (DVB-T2) | Áno |
| TV tuner (DVB-C) | Áno |
| TV tuner (DVB-S2) | Áno |
| Hudobný výkon (RMS) (W) | 20 |
| Počet HDMI | 3 |
| Počet USB 2.0 | 2 |
| Technológia spracovania obrazu | LED |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Hmotnosť vrátane podstavca(kg) | 8,6 |
| Výška vrátane podstavca(cm) | 69,5 |
| Šírka vrátane podstavca(cm) | 111 |
| Hĺbka vrátane podstavca(cm) | 19,9 |
| Hmotnosť bez podstavca (kg) | 8,6 |
| Ethernet vstup | Áno |
| Výška (cm) | 64.3 |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Digitálny optický audio výstup | Áno |
| Šírka (cm) | 111 |
| Hĺbka (cm) | 7.6 |
| VESA montáž | 200x200 |
| Energetická trieda 2021(rozsah A-G) | G |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.