SET FABER FCH84BKKL+INCALUXBKKLA70

FABER

398348

SETFCH84BKKLINCALUXBKKLA70

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (2 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

999,00 €

-199,00 €

1 198,00 €

Detaily

varný panel Indukčný varný panel, šírka (cm): 78x52, ovládanie: dotykové, 4 varné zóny, automatické vypnutie, tepelná poistka, prepäťová ochrana Technológia K-LINK a automaticky sa prispôsobujúci odsávač vám uvoľnia ruky v kuchyni. odsávač Digestor Inca Lux Glass je luxusným prevedením v kategórii vstavaných odsávačov pár. Výrobok je určený k zabudovaniu do spodnej časti skrinky alebo ako jednotka pre individuálne vyrobený odsávač. Ucelený vzhľad umocňuje spodný krycí panel z čierneho skla so štrbinovým saním. Koncentrovaný prúd vzduchu vyššej rýchlosti získava vlastnosť strhávať so sebou i pary mimo pôdorys sacej zóny, čo je veľkým prínosom v prípade zabudovaných odsávačov, ktoré varnú plochu nikdy úplne neprekrývajú. Technológia K-LINK a automaticky sa prispôsobujúci odsávač vám uvoľnia ruky v kuchyni.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SET FABER FCH84BKKL+INCALUXBKKLA70

SET FABER FCH84BKKL+INCALUXBKKLA70

  • 1 2 3 4 5

Hodnotenia zo stránok výrobcu

17 ďalšie produkty v rovnakej kategórii