BRIGGS&STRATTON FUEL FIT 250ml stabilizátor paliva Zväčšiť

BRIGGS&STRATTON FUEL FIT 250ml stabilizátor paliva

50297

992381

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (5 a viac ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (4 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

5,30 €

Detaily

Stabilizátor paliva B S FUEL FIT pre všetky dvoj a štvortaktné motory. Fuel Fit môže byť použitý v akejkoľvek palivovej sústave a poskytuje účinnú ochranu po 2 roky. Jeho najväčšou prednosťou je, že uľahčuje rýchle štartovanie a odstraňuje údržbu palivovej sústavy po dlhšom nepoužívaní motora a tiež zvyšuje účinnosť paliva Starý benzín kúpený viac než pred mesiacom môže poškodiť váš motor. Tento problém možno ale riešiť! Pridávajte do svojej nádrže aditívum Briggs Stratton Fuel Fit a problémy s naštartovaním vašej kosačky na trávu vás už nestretnú. Prísada do paliva Fuel Fit je výrobkom firmy Briggs Stratton pre dvojtaktné a štvortaktné motory a vyznačuje sa nasledovnými vlastnosťami: podpora rýchleho štartu zlepšuje výkon motora bránia usadzovaniu živice a laku zaisťuje trvanlivosť paliva až na 24 mesiacov udržiava palivový a karburátorový systém v čistom stave Toto balenie 250ml je určené na ošetrenie 25l paliva. Odporúčané množstvo nalejte do vašej benzínovej nádrže alebo do vašej nádoby na benzín. Množstvo potrebné pre benzínovú nádrž je uvedené na obale aditíva.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BRIGGS&STRATTON FUEL FIT 250ml stabilizátor paliva

BRIGGS&STRATTON FUEL FIT 250ml stabilizátor paliva

Hodnotenia zo stránok výrobcu

11 ďalšie produkty v rovnakej kategórii