414,00 €
-285,00 €
414,00 €
Skladom: 1 ks
* povinné údaje
| Uhlopriečka / Rozlíšenie | 55"/139cm/4K UHD |
| Energetická trieda | G |
| Uhlopriečka obrazovky (palce/cm) | 55"/139cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K UHD |
| Rozlíšenie obrazovky (pix) | 3840 x 2160 |
| Farba | čierna |
| Typ panela / frekvencia (Hz) | QLED / 60 |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Smart TV | WiFi,Bluetooth,Tizen |
| Typ tunera | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2 2x |
| TV tuner (DVB-T2) | Áno |
| TV tuner (DVB-C) | Áno |
| TV tuner (DVB-S2) | Áno |
| Hudobný výkon (RMS) (W) | 20 |
| Počet HDMI | 3 |
| Počet USB 2.0 | 1 |
| Počet USB 3.0 | 0 |
| Technológia spracovania obrazu | QLED |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Hmotnosť vrátane podstavca(kg) | 11,6 |
| Výška vrátane podstavca(cm) | 71,08 |
| Šírka vrátane podstavca(cm) | 123,4 |
| Hĺbka vrátane podstavca(cm) | 6,03 |
| Ethernet vstup | Áno |
| VESA montáž | 200x200 |
| Energetická trieda 2021(rozsah A-G) | G |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.