
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
| automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| časové oneskorenie | neuvádza sa |
| farba svetla | studená biela |
| fotosenzor | áno |
| maximálny dosvit | 2 m |
| maximálny svetelný tok | 2 lm |
| max. výstup 1× USB | neuvádza sa |
| max. výstup celkom | neuvádza sa |
| napájanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,5 W |
| natáčanie | nie |
| ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu | neuvádza sa |
| počet USB výstupov | neuvádza sa |
| pohybové čidlo | nie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| režimy | auto |
| rozmer | 50 × 50 × 75 mm |
| vypínač | nie |
| zdroj svetla | LED |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

9,99 €

35,99 €

12,50 € 18,44 €

12,90 € 18,35 €

9,90 € 16,35 €

8,80 € 11,30 €

8,20 € 11,17 €

7,90 € 10,90 €

7,90 € 10,90 €

5,90 € 10,75 €

7,90 € 10,30 €

7,40 € 9,90 €

8,90 € 9,84 €

7,50 € 9,80 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.