
KIT030
355116
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Súprava obsahuje 5 - polohovú sprchovú ružicu, posuvný držiak sprchy dĺžky 600mm, kovovú hadicu 150 cm a plastovú mydelničku. Balené v blistroch. Priemer tyče 19 mm. Rozstup montážnych otvorov cca 557 mm.
| Provedení | chrom |
| Výška výrobku | 600 mm |
| Šířka výrobku | 190 mm |
| Hloubka výrobku | 70 mm |
| Hloubka krabice | 75 mm |
| Šířka krabice | 210 mm |
| Výška krabice | 700 mm |
| Počet poloh růžice | 5 |
| Dĺžka tyče (cm) | 60 |
| Úspora vody | Nie |
| Počet polôh masažnej ružice | päťpolohová |
| Dĺžka hadice (cm) | 150 |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Sprchový program |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

288.99 €

288.99 €

274.54 €

252.45 €

252.45 €

231.19 €

227.79 €

209.09 €

198.9 €

198.9 €

191.24 €

179.35 €

73,57 € 105,10 €

63,76 € 92,46 €

251,30 € 359,00 €

144,49 € 169,99 €

93,61 € 133,73 €

71,35 € 101,93 €

76,50 € 90,00 €

48,04 € 80,07 €

61,19 € 71,99 €

54,39 € 63,98 €

43,35 € 51,00 €

41,64 € 48,99 €

36,54 € 42,99 €

31,44 € 36,99 €

28,89 € 33,98 €

25,49 € 29,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


