RUBINETA ULTIMA drezová batéria čierna/chróm UL50108

DOPRAVA ZADARMO

RUBINETA ULTIMA drezová batéria čierna/chróm UL50108

RUBINETA

381455

ULTIMA

UL50108

Nový produkt

Skladom: 1 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 1 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Ak je napísané: predajňa Piešťany, predajňa Skalica alebo predajňa Dolný Kubín - 1 ks (nie viac), jedná sa o vystavený kus na konkrétnej pobočke. Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný, len vybalený z obalu. V sklade Domoss sa nachádzajú originál zabalené kusy (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?
RUBINETA - Moderná, konštrukčne vyspelá kuchynská batéria s magnetickým dokovaním- čierne prevedenie hadice (odolný silikón + EPDM), - sprchová hlavica s prepínateľnou duálnou funkciou prúd/sprc... zobraziť viac
Cena

164,34 €

Vypočítať splátky
X
Pridať do porovnania

164,34 €

Skladom: 1 ks

Príslušenstvo

Detaily

RUBINETA - Moderná, konštrukčne vyspelá kuchynská batéria s magnetickým dokovaním- čierne prevedenie hadice (odolný silikón + EPDM), - sprchová hlavica s prepínateľnou duálnou funkciou prúd/sprcha s perlátorovou vložkou NEOPERL, - 25 mm "soft move" keramická kartuša KEROX, - teflónové krúžky medzi permanentne sa pohybujúcimi časťami zaisťujúce trvácnosť, - PEX vysokotlakové prípojné hadice PE dĺžky 60 cm (s 10 ročnou zárukou), - moderný a zosilnený úchytný systém zaisťujúci trvalú stabilitu batérie v pracovnej doske/dreze, - vrátane podložky pre uchytenie na nerezový drez. Záruka 5 rokov.

Vlastnosti

Typ batérieklasická
Ovládanie batériepáková
Doprava ZADARMOÁno
Farba batériečierna/chróm
Vyťahovací výtoks vyťahovacím výtokom
Montáž batériestojanková jednootvorová
Farba - všeobecnáčierna
Obchodná značkaULTIMA

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

RUBINETA ULTIMA drezová batéria čierna/chróm UL50108

RUBINETA ULTIMA drezová batéria čierna/chróm UL50108

  • 1 2 3 4 5

3 ďalších produktov z tejto série

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii