AKCIA
-15% RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200 Zväčšiť

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

RAVAK

215784

X01200

Nový produkt

Skladom: viac ako 5 ks predajňa Piešťany: 5 a viac ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

9,40 €

-1,61 €

11,00 €

Pridať do porovnania

Detaily

Informácie o produktovom rade

Vyvinutý odborníkmi na vybavenie kúpelní. Dokonale spája rôznorodé materiály používané pri výrobe sprchových kútov a vaní (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, hliník, lak atd.) s rôznymi obkladovými materiálmi.

  • obsah: 310 ml
  • farba: biela, transparentná

Silikónový tmel RAVAK Professional dokonale spája rôznorodé materiály, ktoré sa pri výrobe a inštalácii sprchových kútov, sprchových vaničiek a vaní používajú.Silikón Ravak dokáže pevne priľnúť ku sklu, akrylátu (PMMA), extrudovanému polystyrénu, hliníku, laku a k rôznym obkladovým materiálom. Použitie silikónového tmelu RAVAK Professional je základným predpokladom tesnosti vašeho sprchového kútu, vane alebo vaničky. K riadnemu pripevneniu a utesneniu sprchovej vaničky je potreba jedna veľká tuba silikónového tmelu 310 ml.

Ravak

Vlastnosti

Obchodná značkaRAVAKprislušenstvo

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

  • 1 2 3 4 5

18 ďalších produktov z tejto série

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii