doprava zadarmo

LAVITA LAGO set 2v1- závesná WC misa Rim+ + WC sedátko Slim so SoftClose biela

LAVITA

395491

EcoBATH

LAGO

Nový produkt

Skladom: 3 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 3 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

189,00 €

-50,00 €

239,00 €

Pridať do porovnania

Detaily

LAVITA EcoBATH - LAGO set 2v1 závesná WC misa LAGO Rim+ + WC sedátko so SoftClose Set obsahuje: - závesná WC misa LAGO Rim+ so skrytým upevnením biela, - sedátko WC LAGO so SoftClose a Clic systémom, - upevňovacia sada,WC MISA LAGO Rim+ - rozmery (š. x h. x v.): 345 x 490 x 355 mm, - závesný model, - hlboké splachovanie, - technológia Rim+, ktorá udrží misu skutočne čistú, - Inovatívny rozvádzač splachovania pre dokonalé spláchnutie, - objem splachovania: 3 litre pre malé, 4,5 litra pre veľké tlačidlo na preplachovanie, - skrytý systém uchytenia EasyFix, - žiadne viditeľné skrutkové spoje, - kompaktný vzhľad - bez hrán a záhybov, kde by sa mohli usadzovať nečistoty, - materiál: vysokokvalitná sanitárna keramika, - glazúra bez nutnosti dodatočných povrchových úprav, - povrch biely lesklý, - ľahko sa čistí, - pripojenie štandardizované podľa normy DIN,Toaletná WC misa LAGO Rim+ v organickom dizajne je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktorých povrch chráni vysoko odolná glazúra.WC sedátko LAGO - SoftClose - spomaľovací sklápací systém WC sedadla (mäkké jemné zatváranie), - Click systém - umožňuje jednoducho sňať sedadlo potiahnutím dohora vo zvislej polohe, - kovové pánty, - príjemné vlastnosti sedenia, - materiál sedadla Duroplast, - farebné prevedenie: biela lesklá,TECHNOLÓGIE: RIM+ Keramická WC toaleta Rim+ má otvorený okruh splachovania, vďaka ktorému sa dá ľahko vyčistiť vnútorný priestor WC misy. Bez oplachového lemu a vďaka inovatívnemu toku vody vnútri toaletnej misy nevznikajú žiadne nedostupné skrýše pre baktérie, toaletná misa je dokonale hladká. Špeciálna konštrukcia toalety umožňuje precízny oplach prúdom vody bez nutnosti dočisťovania. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí dbajú na perfektnú čistotu, hygienu a ľahkú údržbu. Toaleta navyše chráni životné prostredie! Je optimalizovaná na úsporné oplachovanie vodou s objemom 4,5 litra pri plnom objeme vody alebo 3 litre pri stlačení úsporného tlačidla.EASYFIX - skryté upevnenie Žiadne viditeľné skrutky, žiadne neprístupné miesta. Jednoduchá montáž. Toaletu stačí nasunúť na čapy v stene a utiahnuť s dodaným kľúčom zo spodnej časti keramiky. Nekazí celkovo čistý dojem, uľahčuje upratovanie a obmedzuje neprístupné miesta na vonkajšku toaletnej misy, kde sa často usádzajú nečistoty.DOPORUČUJEME: - vhodnú kombináciu splachovacej nádržky (inštalačného modulu) so závesným WC typu Rim+ konzultujte so svojim inštalatérom (dodávateľom), - nevhodná kombinácia môže ovplyvniť dynamiku splachovanej vody z nádržky s prípadným presahom cez okraj misy, - WC misy s technológiou Rim+ odporúčame použiť s nádržou s reguláciou splachovacieho množstva na 4,5 l vody,,LaVITA,

Vlastnosti

Typ WCzávesné
Doprava ZADARMOÁno
Vývod WCzadný rovný
Technológia splachovaniabez splachovacieho okruhu
Dizajn keramikyoblý
Farba keramikybiela
Obchodná značkaEcoBATH
TOPÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

LAVITA LAGO set 2v1- závesná WC misa Rim+ + WC sedátko Slim so SoftClose biela

LAVITA LAGO set 2v1- závesná WC misa Rim+ + WC sedátko Slim so SoftClose biela

  • 1 2 3 4 5

23 ďalších produktov z tejto série

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii