DOPRAVA ZADARMO
VÝPREDAJ
AKCIA
-17% STIGA BL530V záhradný vysávač benzínový Zväčšiť

STIGA BL530V záhradný vysávač benzínový

STIGA

411368

STIGABL530V

Nový produkt

Skladom: 5 ks predajňa Piešťany: 2 ks
predajňa Skalica: 2 ks
predajňa Dolný Kubín: 1 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Ak je napísané: sklad Piešťany, sklad Skalica alebo sklad Dolný Kubín - 1 ks (nie viac), jedná sa o vystavený kus na konkrétnej pobočke. Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný, len vybalený z obalu. V sklade Domoss sa nachádzajú originál zabalené kusy (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?
STIGA BL 530 V je benzínový fúkač na lístie, ktorý dokáže uspokojiť všetky domáce záhradnícke potreby vďaka duálnej funkcii fúkača a vysávača. Model BL 530 V je možné použiť na rýchle a jednoduché ... zobraziť viac
Cena

199,00 €

-40,00 €

239,00 €

Odporúčame dokúpiť

Predĺžená záruka:

Vypočítať splátky
X
Pridať do porovnania

Príslušenstvo

Detaily

STIGA BL 530 V je benzínový fúkač na lístie, ktorý dokáže uspokojiť všetky domáce záhradnícke potreby vďaka duálnej funkcii fúkača a vysávača. Model BL 530 V je možné použiť na rýchle a jednoduché odstránenie listov z vašej záhrady alebo príjazdovej cesty, alebo na ich vysatie a rozsekanie, aby váš trávnik zostal čistý a uprataný. Tento kompaktný fúkač na lístie je poháňaný zážihovým motorom s obsahom 27 cm3 (0,8 kW) a je veľmi dobre vyvážený pre jednoduché použitie. Pružinový systém oddeľuje motor od rukoväte, čím znižuje vibrácie. Maximálny prietok vzduchu 10,2 m3/min. Súprava na vysávanie obsahuje veľký 55-litrovýzberný kôš s jedným postrojom Zážihový motor s obsahom 27,6 cm3 Funkcia vysávača s 55l zberným košom na lístie je súčasťou dodávky. Maximálny prietok vzduchu 10,2 m3/min Maximálna rýchlosť vzduchu 72 m/s Funkcia Easy start (Jednoduché štartovanie) Systém eliminácie vibrácií (VCS)

Vlastnosti

Príkon (W)800
VýpredajÁno
Záhradný vysávačbenzínový
Doprava ZADARMOÁno
Objemový prietok vzduchu (m3/h)612
Max.rýchlosť vzduchu (m/s)72
Okrúhla rúraÁno
Plochá rúraÁno
Hmotnosť (kg)4.96
Pásový popruhÁno
Objem zberného vaku (l)55
Výkon (HP)1,07
Zdvihový objem (cm3)27,6
Druh pohonubenzínová
Iba na objednávkuÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

STIGA BL530V záhradný vysávač benzínový

STIGA BL530V záhradný vysávač benzínový

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii