
KIT9200
440342
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Chrómová sprchová súprava s plastovou miskou na mydlo obsahuje 3-polohovú ručnú sprchu s prietokom iba 8 l/min., posuvný držiak sprchy s dĺžkou 740 mm a kovovú sprchovú hadicu s ochranou proti otočeniu v dĺžke 150 cm. Priemer tyče 25 mm.Nastaviteľný rozstup montážnych otvorov do 660 mm.
ÚSPORA VODY 60% - s našou sprchovou súpravou ušetríte veľa !! Kvalitná sprchová tyč so širokou škálou miest montážnych otvorov.
| Hloubka krabice | 60 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška krabice | 690 mm |
| Výška výrobku | 740 mm |
| Šířka výrobku | 74 mm |
| Hloubka výrobku | 70 mm |
| Hadice ANTITWIST | Áno |
| Počet poloh růžice | 3 |
| Eco výrobek | Áno |
| Otočný držák sprchy | Áno |
| Průtok při dyn. tlaku 3 bary-aerátor | 8 l |
| Dĺžka tyče (cm) | 74 |
| Úspora vody | Áno |
| Počet polôh masažnej ružice | trojpolohová |
| Dĺžka hadice (cm) | 150 |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Metalia 54 |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

73,57 € 105,10 €

63,76 € 92,46 €

251,30 € 359,00 €

144,49 € 169,99 €

93,61 € 133,73 €

71,35 € 101,93 €

76,50 € 90,00 €

48,04 € 80,07 €

61,19 € 71,99 €

54,39 € 63,98 €

43,35 € 51,00 €

41,64 € 48,99 €

36,54 € 42,99 €

31,44 € 36,99 €

25,49 € 29,99 €

23,80 € 27,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.






