akcia

BOSCH PSA700E píla chvostová 06033A7020

15782

PSA700E

Nový produkt

Skladom: 2 ks predajňa Piešťany: 2 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

75,05 €

-24,95 €

100,00 €

Pridať do porovnania

Detaily

Píla chvostová BOSCH PSA700EChvostová píla PSA 700 E je vhodná na každý materiál. Vhodné sú všetky pílové listy so stopkou S, či už drevo, kov alebo listy z pružného bimetalu. Vďaka ergonomickému tvaru a optimálnemu pomeru hmotnosti a veľkosti garantuje píla vysoký komfort obsluhy. Náradie je vybavené silným 710-wattovým motorom do tých najťažších podmienok použitia pri renovácii, prestavbách a v záhrade. Systém Bosch SDS umožňuje ľahkú a bleskurýchlu výmenu pílového listu – úplne bez použitia nástrojov. Chvostová píla ma kvalitné spracovanie a odolný kryt.Hlavné znaky produktuPrepíli každý materiál – či už drevo, kov alebo z pružného bimetalu – pre PSA 700 E sú vhodné všetky štandardné pílové listy Vysoký komfort obsluhy vďaka modernému dizajnu chvostovej píly, optimálny pomer hmotnosti a rozmerov, ergonomická rukoväť Softgrip a optimálne usporiadanie spínačov Výkonný 710-wattový motor – veľká sila aj do tých najťažších podmienok pri renovácii, prestavbách a v záhrade Ďalšie prednosti produktuVždy s tou správnou silou na príslušný materiál – pozvoľné zanorenie píly a potom plnou parou vpred Bosch SDS – na ľahkú a bleskurýchlu výmenu pílového listu – úplne bez použitia nástrojov Skrz-naskrz robustná – kvalitné spracovanie a odolný kryt Rukoväť s dizajnom oblúkového držadla – na bezpečnú manipuláciu a ľahkú prácuPríkon 710 W Hrúbka rezu do dreva 150 mm Hrúbka rezu do ocele 10 mm Dĺžka kmitu 20 mm

Prínosy

  • Kompaktná veľkosť umožňuje ovládanie bez námahy
  • Na dosiahnutie lepších výsledkov jednoducho prispôsobte rýchlosť materiálu pomocou elektroniky Bosch Electronic
  • Hĺbka rezu až do 150 mm
  • Rýchle priame a zarovnávacie rezy v rôznych bežných materiáloch
  • SDS umožňuje rýchlu a bezkľúčovú výmenu pílového listu pre efektívnu prácu

Rozsah dodávky

  • 1 pílový list na drevo S 2345 X (2 609 256 704)*
  • * Možnosť dokúpenia iba ako súprava po 2 ks

Vlastnosti

Príkon (W)710
Pílychvostovky
Výška zdvihu (mm)20
Hĺbka rezu do dreva (mm)150
Hĺbka rezu do kovu (mm)10
Hmotnosť (kg)3
Iba na objednávkuÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BOSCH PSA700E píla chvostová 06033A7020

BOSCH PSA700E píla chvostová 06033A7020

  • 1 2 3 4 5

3 ďalšie produkty v rovnakej kategórii