Whirlpool PACF212CO W

DOPRAVA ZADARMO
-13%
Whirlpool PACF212CO W Zväčšiť

Whirlpool PACF212CO W

WHIRLPOOL

425137

PACF212COW

Nový produkt

Skladom: viac ako 5 ks predajňa Piešťany: 1 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 5 a viac ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Ak je napísané: predajňa Piešťany, predajňa Skalica alebo predajňa Dolný Kubín - 1 ks (nie viac), jedná sa o vystavený kus na konkrétnej pobočke. Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný, len vybalený z obalu. V sklade Domoss sa nachádzajú originál zabalené kusy (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?
12000 BTU Chladiaci výkon 12000 BTU, odporúčaný pre miestnosti s rozlohou 20-30 m2.Energetická trieda chladenia A Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A vašej klimatizácie zabezp... zobraziť viac
Cena

347,70 €

-51,30 €

399,00 €

Odporúčame dokúpiť

Predĺžená záruka:

Poistenie odcudzenia alebo náhodného poškodenia:

Rezervujte si tento tovar na predajni:

Po odoslaní rezervácie Vás budeme informovať o možnosti prevzatia tovaru cez SMS správu.
Platbu zrealizujete na pokladni ako pri bežnom nákupe, k cene tovaru sa prirátava manipulačný poplatok 1€.
Pokial je na pobočke dostupný posledný kus tovaru, môže sa jednať o vystavený tovar.


Vypočítať splátky
X
Pridať do porovnania

347,70 €

Skladom: viac ako 5 ks

Príslušenstvo

Detaily

12000 BTU Chladiaci výkon 12000 BTU, odporúčaný pre miestnosti s rozlohou 20-30 m2.Energetická trieda chladenia A Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A vašej klimatizácie zabezpečí ideálne výsledky, v kombinácií s najnižšou spotrebou energie.Chladiaca zmes R290 Ekologický plyn R290. Nové klimatizácie sú vybavené plynom R290 s nízkymi emisiami CO2, aby sa minimalizoval vplyv na životné prostredie a globálne otepľovanie. Znížte svoj vplyv na životné prostredie!Funkcia AutoClean Vaša klimatizácia zabraňuje vzniku škodlivých mikroorganizmov, a to vďaka funkcii AutoClean, ktorá eliminuje vlhkosť vo vnútri spotrebiča a udržiava ho suchý a čistý.Funkcia Jet Cooling Vďaka funkcii Jet Cooling je táto klimatizácia ideálna na rýchle obnovenie ideálnej teploty v miestnosti.- 5 °C len za 10 minút* - už nemusíte čakať, aby ste si mohli vychutnať pohodlie domova.*Chladenie Jet: Platí pre prenosný model PACF212CO W s funkciou Jet. Nastavenie testovacích podmienok: vnútorná teplota 30 °C, veľkosť miestnosti 13,9 m2.Režim spánku Vďaka režimu spánku sa LED panel v noci vypne, aby vás nerušil a vy si môžete vychutnať pohodlný spánok.Funkcia odvlhčovania Teraz môžete jednoducho a rýchlo nastaviť úroveň vlhkosti a cítiť sa pohodlnejšie, keď je veľmi horúco alebo chladno, vďaka funkcii odvlhčovania, ktorá z miestnosti odstráni viac ako 2 litre vody za 1 hodinu*.*Týka sa prenosného modelu PACF212CO W s funkciou sušenia. Testovacie podmienky: vnútorná teplota 30 °C s 80 % vlhkosťou, veľkosť miestnosti 13,3 m2.Silent mode Super tichý režim, až -70 %*. Vďaka jedinečnému prevádzkovému režimu, v ktorom výparník aj kondenzátor pracujú pri nízkych otáčkach ventilátora, je chod výrobku veľmi tichý.*Na základe zníženia akustického výkonu o 5 dB pri porovnaní normálneho prevádzkového režimu s maximálnymi otáčkami výparníka a kondenzátora a tichého režimu s nízkymi otáčkami výparníka a kondenzátora. Merania vykonané v interných laboratóriách podľa normy EN 12102.Technológia 6. ZMYSEL TECHNOLÓGIA 6. ZMYSEL Jedinečná technológia 6. ZMYSEL dokáže vďaka teplotnému senzoru automaticky zvoliť režim varenia, ktorý je pre vás vhodnejší.Around U Vďaka teplotnému snímaču v diaľkovom ovládači sa nastaví ideálna teplota podľa vašich predstáv, aby ste sa cítili pohodlnejšie.Kompaktný dizajn Kompaktná veľkosť. Moderný dizajn, vďaka kolieskam sa veľmi ľahko prenáša z jednej miestnosti do druhej.Diaľkové ovládanie DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Ľahko použiteľný diaľkový ovládač na aktiváciu všetkých funkcií a čo najlepšie využitie klimatizácie.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
TOPÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

Whirlpool PACF212CO W

Whirlpool PACF212CO W

9 ďalšie produkty v rovnakej kategórii