
9912410
354206
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitné a odolné keramické ventily s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozostupom 100 mm a kovovým prepínačom.
Vráťte sa späť v čase so sériou TITANIA RETRO. Táto batéria sa bude v interiéri vynímať a dotiahne k dokonalosti vašu štýlovú domácnosť
| Výška výrobku | 110 mm |
| Šířka výrobku | 175 mm |
| Hloubka výrobku | 225 mm |
| Hloubka krabice | 233 mm |
| Výška krabice | 113 mm |
| Šířka krabice | 173 mm |
| Příslušenství | bez sprchové soupravy |
| Připojovací matice | 3/4" |
| Rozteč baterie | 100 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | kohoutková |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Rozstup (mm) | 100 |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Vyloženie (mm) | 167 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA RETRO II |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

56.09 €

46.74 €

43.35 €

27.19 €

25.49 €

23.8 €

143,91 € 239,85 €

140,25 € 200,35 €

111,07 € 185,12 €

79,04 € 92,99 €

62,00 € 63,55 €

61,00 € 62,52 €

45,00 € 46,13 €

44,00 € 45,10 €

40,50 € 41,51 €

40,00 € 41,00 €

227,80 € 268,00 €

142,43 € 237,39 €

113,14 € 188,56 €

108,78 € 181,30 €

94,76 € 157,93 €

118,99 € 139,99 €

97,74 € 114,99 €

97,74 € 114,99 €

95,19 € 111,99 €

86,69 € 101,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


