
94470T0
351455
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Drezová, nástenná batéria s rozostupom 150 mm a trubkovým otočným ramenom s dĺžkou 225 mm.
Najpredávanejšie vodovodné batérie TITANIA. Dlhodobá jednotka na trhu s overenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu.
| Příslušenství | kompletní |
| Hloubka krabice | 397 mm |
| Šířka krabice | 152 mm |
| Výška krabice | 95 mm |
| Provedení | chrom |
| Výška výrobku | 240 mm |
| Šířka výrobku | 180 mm |
| Hloubka výrobku | 250 mm |
| Délka ramínka | 220 mm |
| Typ ramene | 220 mm |
| Připojovací matice | 3/4" |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Rozteč baterie | 150 mm |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Rozstup (mm) | 150 |
| Vyťahovací výtok | bez vyťahovacieho výtoku |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Vyloženie (mm) | 252 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA IRIS NEW |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

54.39 €

54.39 €

43.35 €

39.09 €

39.09 €

36.54 €

33.14 €

33.14 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

61,00 € 62,52 €

39,00 € 39,98 €

38,00 € 38,95 €

37,00 € 37,92 €

63,00 € 64,58 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

38,24 € 44,99 €

36,54 € 42,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.





