
960700
352470
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Drezová nástenná batéria s rozostupom 150 mm a elegantným otočným ramenom s dĺžkou 255 mm.
Obľúbená TITANIA FRESH. Jedna z najviac predávaných rád TITANIA vás osloví svojim excelentným dizajnom a kvalitou. A toto všetko za úžasnú cenu.
| Příslušenství | kompletní |
| Typ ramene | 255 mm |
| Délka ramínka | 250 mm |
| Hloubka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 155 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Výška výrobku | 155 mm |
| Šířka výrobku | 200 mm |
| Hloubka výrobku | 285 mm |
| Připojovací matice | 3/4" |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Rozteč baterie | 150 mm |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Rozstup (mm) | 150 |
| Vyťahovací výtok | bez vyťahovacieho výtoku |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Vyloženie (mm) | 330 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA FRESH |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

144.49 €

126.64 €

122.4 €

67.99 €

64.59 €

64.59 €

62.89 €

61.19 €

57.8 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

61,00 € 62,52 €

39,00 € 39,98 €

38,00 € 38,95 €

37,00 € 37,92 €

63,00 € 64,58 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

38,24 € 44,99 €

36,54 € 42,99 €

36,54 € 42,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.





