HECHT 5641 2IN1 prevzdušňovač benzínový Zväčšiť

HECHT 5641 2IN1 prevzdušňovač benzínový

HECHT

356938

HECHT56412IN1

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (2 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

339,90 €

Detaily

Praktický motorový prevzdušňovač trávnikov s oceľovými nožmi za skvelú cenu - doprajte svojmu trávniku kvalitnú starostlivosť. Prevzdušňovač je vybavený valcom s oceľovými nožmi a valcom s ocšľovými pružinami, jednoducho si poradí i so strednou a väčšou záhradou. Motor HECHT OHV s výkonom 3,4 HP sa postará o hladký chod i dostatočnú silu na valci, doporučená pracovná plocha je až 1800 m2. Kovový skelet potom zaisťuje dobrú stabilitu stroja pri pohybe v nerovnom teréne a dlhú životnosť. Kolieska sú naviac vybavené guličkovými ložiskami pre hladký pohyb, ktoré tiež znižujú ich opotrebovanie.Pracovný záber je 40 cm a hĺbku prevzdušňovania je možné centrálne nastaviť. Jeden stupeň (+12 mm) pre transport a 5 stupňov pre prevzdušňovanie (+5 až -15 mm). Prevzdušňovač je tak ideálny takmer do každej záhrady a pre každý trávnik. Súčasťou stroja je tiež 50 l zberný kôš z textílie pre jednoduchý zber zvyškov machu, trávy, lístia a pod.Pre jednoduchú manipuláciu je stroj opatrený praktickým madlom, ktoré je možné zložiť pre lepšie skladovanie.Pri pravidelnom kosení sa do trávnika dostávajú zvyšky trávy, ktoré môžu vytvárať tlením nepriepustnú vrstvu. Táto vrstva nielenže bráni prístupu vzduchu a živín do zeme, zároveň je ideálna pre rast húb a pliesní, ktoré nie sú pre zdravý a pekný trávnik žiadúce. Preto je vhodné čas od času trávnik prerezať a prevzdušniť.Prerezávanie sa odporúča vykonávať 2x ročne, prvý krát na jar, druhý krát v jesennom období. Prevzdušňovací valec z trávnika odstráni trávnu plsť, zvyšky rastlín a buriny a prereže vrchnú vrstvu zeminy. Tým sa zlepší príjem živín, vlahy a vzduchu a podporí sa tým hlbšie prekorenenie travín. Zároveň dochádza k prerezávaniu trávnych výbežkov, čím sa podporí tvorba nových výhonkov a trávnik tak hustne a omladzuje sa.Prevzdušňovanie sa odporúča vykonávať po zvyšok sezóny. Šetrne rozruší zhutnelú pôdu, z trávy vyčeše zvyšky po kosení a iné nečistoty, tým odstráni nepriestupný pancier stariny a zlepší výmenu pôdnych plynov a príjem vlahy.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Hmotnosť (kg)31
Zdvihový objem (cm3)149
Zberný kôš (l)50
Skeletoceľový
Ložiská koliesguličkové
Výkon (kW)2,6
Šírka záberu (cm)40
Centrálne nastavenie hĺbkyÁno
Výkon (HP)3,4
Druh pohonubenzínová
Pružinová valecÁno
Nožový valecÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

HECHT 5641 2IN1 prevzdušňovač benzínový

HECHT 5641 2IN1 prevzdušňovač benzínový

Hodnotenia zo stránok výrobcu

9 ďalšie produkty v rovnakej kategórii