
944500
351452
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Sprchová podomietková batéria s 1 vývodom. Batéria obsahuje podomietkové pripojenie 1/2“.
Najpredávanejšie vodovodné batérie TITANIA. Dlhodobá jednotka na trhu s overenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu.
| Příslušenství | 1 vývod |
| Hloubka krabice | 178 mm |
| Šířka krabice | 155 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Provedení | chrom |
| Výška výrobku | 140 mm |
| Šířka výrobku | 150 mm |
| Hloubka výrobku | 100 mm |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Montáž batérie | podomietková |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA IRIS NEW |
| Počet odberných miest | 1 odberné miesto |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

67.99 €

54.39 €

54.39 €

39.09 €

39.09 €

36.54 €

36.54 €

33.14 €

33.14 €

149,00 € 364,18 €

69,90 € 213,07 €

178,24 € 678,59 €

133,53 € 472,32 €

75,88 € 394,83 €

84,71 € 299,51 €

99,14 € 290,99 €

217,60 € 256,00 €

203,20 € 239,00 €

188,70 € 222,00 €

174,30 € 205,00 €

100,07 € 166,79 €

83,30 € 97,99 €

43,35 € 51,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


