
380030
352849
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Kvalitné chrómové prevedenie. Umývadlová batéria s click-clack výpusťou 33,0 pre umývadlo s prepadom. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky.
Dokonalé krivky zo série TINA. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán.
| Typ výpusti | click-clack |
| Provedení | chrom |
| Hloubka krabice | 290 mm |
| Šířka krabice | 210 mm |
| Výška krabice | 90 mm |
| Výška výrobku | 150 mm |
| Šířka výrobku | 50 mm |
| Hloubka výrobku | 160 mm |
| Typ ramene | pevné |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Přívodní hadičky | 50 cm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Odtokový ventil | s výpusťou Push-Open |
| Výtok | pevný |
| Montáž batérie | stojanková jednootvorová |
| Vyloženie (mm) | 117 |
| Výška (mm) | 148 |
| Výška výtoku (mm) | 93 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | NOBLESS TINA |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

100,07 € 166,79 €

94,54 € 157,56 €

105,18 € 150,26 €

132,28 € 188,98 €

214,20 € 252,00 €

185,30 € 218,01 €

123,69 € 206,15 €

135,20 € 159,00 €

135,20 € 159,00 €

94,76 € 157,93 €

94,24 € 157,07 €

117,30 € 138,01 €

117,30 € 138,01 €

78,08 € 130,13 €

77,86 € 129,77 €

72,25 € 120,42 €

80,91 € 115,58 €

90,09 € 105,99 €

83,30 € 97,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


