
9606510
352468
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Sprchová nástenná batéria so spodným vývodom vody s rozostupom 100 mm.
Obľúbená TITANIA FRESH. Jedna z najviac predávaných rád TITANIA vás osloví svojim excelentným dizajnom a kvalitou. A toto všetko za úžasnú cenu.
| Příslušenství | bez sprchové soupravy |
| Hloubka krabice | 204 mm |
| Šířka krabice | 160 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Provedení | chrom |
| Výška výrobku | 120 mm |
| Šířka výrobku | 150 mm |
| Hloubka výrobku | 133 mm |
| Připojovací matice | 3/4" |
| Rozteč baterie | 100 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Rozstup (mm) | 100 |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA FRESH |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

144.49 €

126.64 €

122.4 €

67.99 €

64.59 €

64.59 €

62.89 €

61.19 €

57.8 €

54.39 €

102,83 € 149,10 €

210,59 € 416,50 €

270,22 € 386,02 €

92,94 € 348,09 €

169,09 € 241,56 €

89,00 € 148,34 €

57,90 € 70,73 €

50,00 € 51,25 €

41,90 € 51,25 €

199,80 € 235,00 €

174,30 € 205,00 €

89,00 € 148,34 €

90,09 € 105,99 €

60,40 € 71,00 €

63,00 € 70,73 €

48,44 € 56,99 €

51,00 € 52,28 €

46,00 € 51,25 €

43,35 € 51,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.





