
BOX96051R0
407866
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Podomietková batéria s boxom pre 2 vývody vody a s keramickým prepínačom. Box je dodávaný spolu s krytom páky a prepínača. Súčasťou je vodováha pre ľahkú a presnú montáž.
Obľúbená TITANIA FRESH. Jedna z najviac predávaných rád TITANIA vás osloví svojim excelentným dizajnom a kvalitou. A toto všetko za úžasnú cenu.
| Provedení | chrom |
| Hloubka krabice | 195 mm |
| Šířka krabice | 265 mm |
| Výška krabice | 185 mm |
| Výška výrobku | 214 mm |
| Šířka výrobku | 159 mm |
| Hloubka výrobku | 139 mm |
| Keramický přepínač | Áno |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Obchodná značka | TITANIA FRESH |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

144.49 €

126.64 €

67.99 €

64.59 €

64.59 €

62.89 €

61.19 €

57.8 €

54.39 €

189,52 € 315,86 €

109,60 € 156,57 €

206,96 € 368,00 €

197,93 € 329,89 €

237,02 € 278,80 €

185,50 € 270,35 €

120,37 € 200,61 €

144,55 € 181,90 €

98,23 € 163,71 €

126,64 € 148,99 €

102,90 € 121,00 €

63,39 € 88,14 €

25,09 € 41,82 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.






