
9910110
354197
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitné a odolné keramické ventily s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Umývadlová batéria bez výpuste s výškou 120 mm. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky.
Vráťte sa späť v čase so sériou TITANIA RETRO. Táto batéria sa bude v interiéri vynímať a dotiahne k dokonalosti vašu štýlovú domácnosť
| Výška výrobku | 130 mm |
| Šířka výrobku | 155 mm |
| Hloubka výrobku | 190 mm |
| Hloubka krabice | 195 mm |
| Výška krabice | 132 mm |
| Šířka krabice | 160 mm |
| Typ ramene | pevné |
| Příslušenství | bez uzávěru výpusti |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | kohoutková |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | kohútiková |
| Farba batérie | chróm |
| Odtokový ventil | bez výpuste |
| Výtok | pevný |
| Montáž batérie | stojanková jednootvorová |
| Vyloženie (mm) | 96 |
| Výška (mm) | 120 |
| Výška výtoku (mm) | 94 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA RETRO II |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

56.09 €

56.09 €

46.74 €

27.19 €

25.49 €

23.8 €

100,07 € 166,79 €

94,54 € 157,56 €

105,18 € 150,26 €

132,28 € 188,98 €

214,20 € 252,00 €

185,30 € 218,01 €

123,69 € 206,15 €

135,20 € 159,00 €

135,20 € 159,00 €

94,76 € 157,93 €

94,24 € 157,07 €

117,30 € 138,01 €

117,30 € 138,01 €

78,08 € 130,13 €

77,86 € 129,77 €

72,25 € 120,42 €

80,91 € 115,58 €

94,35 € 111,00 €

90,09 € 105,99 €

83,30 € 97,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.






