
902030
414115
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitná a odolná keramická kartuša 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Umývadlová batéria s výpustom click-clack s výškou 140 mm a dĺžkou výtokového ramienka 95 mm. Súčasťou batérie sú prívodné hadičky.
Málo peňazí za veľa muziky. Pokiaľ hľadáte elegantný dizajn v ekonomickej cene, TITANIA COSMOS bude pre vás správnou voľbou.
| Typ výpusti | click-clack |
| Hloubka krabice | 228 mm |
| Šířka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Výška výrobku | 138 mm |
| Šířka výrobku | 50 mm |
| Hloubka výrobku | 105 mm |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Přívodní hadičky | 50 cm |
| Typ batérie | klasická |
| Ovládanie batérie | páková |
| Farba batérie | chróm |
| Odtokový ventil | s výpusťou Push-Open |
| Výtok | pevný |
| Montáž batérie | stojanková jednootvorová |
| Vyloženie (mm) | 95 |
| Výška (mm) | 140 |
| Výška výtoku (mm) | 80 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA COSMOS |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

54.39 €

50.14 €

43.35 €

39.94 €

94,54 € 157,56 €

105,18 € 150,26 €

132,28 € 188,98 €

168,49 € 280,81 €

214,20 € 252,00 €

136,97 € 228,29 €

185,30 € 218,01 €

120,37 € 200,61 €

118,89 € 198,15 €

100,07 € 166,79 €

135,20 € 159,00 €

135,20 € 159,00 €

91,07 € 151,78 €

90,55 € 150,92 €

117,30 € 138,01 €

117,30 € 138,01 €

77,86 € 129,77 €

78,08 € 130,13 €

72,25 € 120,42 €

80,91 € 115,58 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.





