
991070
354202
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kvalitný a odolný keramický ventil s 5 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Umývadlová nástenná batéria iba na studenú (zmiešanú) vodu s otočným trubkovým ramienkom so spodným vývodom vody a celkovou dĺžkou 213 mm.
Vráťte sa späť v čase so sériou TITANIA RETRO. Táto batéria sa bude v interiéri vynímať a dotiahne k dokonalosti vašu štýlovú domácnosť
| Výška výrobku | 65 mm |
| Šířka výrobku | 115 mm |
| Hloubka výrobku | 365 mm |
| Hloubka krabice | 362 mm |
| Výška krabice | 68 mm |
| Šířka krabice | 115 mm |
| Typ ramene | otočné |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ kartuše | kohoutková |
| Typ batérie | len na studenú vodu |
| Ovládanie batérie | kohútiková |
| Farba batérie | chróm |
| Vyťahovací výtok | bez vyťahovacieho výtoku |
| Odtokový ventil | bez výpuste |
| Výtok | otočný |
| Montáž batérie | klasická nástenná |
| Vyloženie (mm) | 215 |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA RETRO II |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

56.09 €

56.09 €

46.74 €

43.35 €

27.19 €

23.8 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

67,99 € 79,99 €

61,00 € 62,52 €

39,00 € 40,00 €

38,00 € 38,95 €

37,00 € 37,92 €

19,50 € 22,00 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

54,39 € 63,98 €

38,24 € 44,99 €

36,54 € 42,99 €

36,54 € 42,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


