
SADA38051R0
398104
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Sprchová podomietková sada s príslušenstvom v prevedení chróm. Box je dodávaný spolu s krytom a ovládacou pákou. Sada obsahuje podomietkovú sprchovú batériu s kvalitnou keramickou kartušou s 5 ročnou zárukou a šikovným keramickým prepínačom, kovovú hadicu 150 cm, ramienko zo zdi v dĺžke 350 mm, hlavovú sprchu vo SLIM dizajne v rozmere 300 x 200 mm, 3-polohovú ručnú sprchu a stenový vývod vody s držiakom na ručnú sprchu.
Dokonalé krivky zo série TINA. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán.
| Přisávání vzduchu | Áno |
| Hloubka krabice | 205 mm |
| Šířka krabice | 550 mm |
| Výška krabice | 300 mm |
| Počet poloh růžice | 3 |
| Počet poloh pevné sprchy | 1 |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Batéria | s pákovou batériou |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Montáž batérie | pod omietku |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Sprchový program |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

288.99 €

288.99 €

274.54 €

252.45 €

252.45 €

231.19 €

209.09 €

198.9 €

198.9 €

191.24 €

179.35 €

488,57 € 697,96 €

418,89 € 698,15 €

386,64 € 644,40 €

386,64 € 644,40 €

357,64 € 596,06 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

216,74 € 254,99 €

209,09 € 245,99 €

205,69 € 241,99 €

198,90 € 234,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


