
SET042385
398132
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Prvotriedne prevedenie čierna-mat. Set obsahuje nástennú sprchovú batériu s vrchným vývodom a rozostupom 150 mm s odolnou, keramickou kartušou 35 mm s 5 ročnou zárukou, hadicu 150 cm, hlavovú sprchu s priemerom 200 mm, ručnú sprchu a posuvný jazdec s držiakom ručnej sprchy. Set umožňuje nastaviť aj odchýlenie vrchného úchytu od steny v rozmedzí 60 – 80 mm.K tomuto produktu Vám radi ponúkneme čierne kúpeľňové doplnky a čierny sprchový program.
Moderný vzhľad konceptu ČIERNA nie je len pre odvážnych. Dokonalé krivky zo série TINA úžasne vyniknú v čiernej farbe. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán.
| Hloubka krabice | 370 mm |
| Šířka krabice | 1070 mm |
| Výška krabice | 75 mm |
| Výška výrobku | 1125 mm |
| Šířka výrobku | 150 mm |
| Hloubka výrobku | 405 mm |
| Provedení | černá-chrom |
| Keramický přepínač | Áno |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Typ | s baterií s horním vývodem |
| Nastavitelná vzdálenost od zdi | Áno |
| Batéria | s pákovou batériou |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Montáž batérie | na stenu |
| Farba | matná čierna |
| Farba - všeobecná | čierna |
| Obchodná značka | Sprchový program |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

288.99 €

288.99 €

274.54 €

252.45 €

252.45 €

231.19 €

227.79 €

209.09 €

198.9 €

191.24 €

179.35 €

488,57 € 697,96 €

418,89 € 698,15 €

386,64 € 644,40 €

386,64 € 644,40 €

357,64 € 596,06 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

227,79 € 267,99 €

216,74 € 254,99 €

209,09 € 245,99 €

205,69 € 241,99 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


