
SET06020
351886
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Prvotriedne chrómové prevedenie. Set neobsahuje batériu (vhodný pre vodovodné batérie so spodným vývodom). Súčasťou balenia je hadica 150 cm, hlavová sprcha s rozmerom 200x200 mm, 1-polohová ručná sprcha a posuvný jazdec s držiakom ručnej sprchy. Výška setu je 1 150 mm. Súčasťou balenia je prepojovacia hadička medzi sprchovou súpravou a batériou 80 cm.
| Výška výrobku | 1150 mm |
| Šířka výrobku | 50 mm |
| Hloubka výrobku | 455 mm |
| Hloubka krabice | 910 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Šířka krabice | 300 mm |
| Typ | pro baterie se spodním vývodem |
| Batéria | bez batérie |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Úspora vody | Nie |
| Montáž batérie | na stenu |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Sprchový program |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

288.99 €

288.99 €

274.54 €

252.45 €

252.45 €

231.19 €

227.79 €

198.9 €

198.9 €

191.24 €

179.35 €

488,57 € 697,96 €

418,89 € 698,15 €

386,64 € 644,40 €

386,64 € 644,40 €

357,64 € 596,06 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

227,79 € 267,99 €

216,74 € 254,99 €

205,69 € 241,99 €

198,90 € 234,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


