
SET034TER0
440343
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Prémiová chrómovaná povrchová úprava. Sada obsahuje termostatickú sprchovů batériu s rozstupom 150 mm. Balenie obsahuje hlavovú sprchu v SLIM DESIGN 300x200 mm, kovovú hadicu 150 cm a 3-polohovú ručnú sprchu s prietokom iba 8 l/min. Nastaviteľná výška súpravy je 890 - 1300 mm.
METALIA 54 - naše nejúspornější baterie !!!NOVINKA 2024 - Elegantní řešení pro vaši domácnost a vaše projekty s produkty série Metalia 54.Česká kvalita a moderní design za příznivou cenu. Servis až k vám domů.
| Eco výrobek | Áno |
| Počet poloh pevné sprchy | 1 |
| Počet poloh růžice | 3 |
| Výška krabice | 80 mm |
| Hloubka krabice | 410 mm |
| Šířka krabice | 850 mm |
| Výška výrobku | 1310 mm |
| Šířka výrobku | 210 mm |
| Hloubka výrobku | 585 mm |
| Otočný držák sprchy | Áno |
| Nastavitelné výška setu | Áno |
| Typ | s termostatickou baterií |
| Batéria | s termostatickou batériou |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Úspora vody | Áno |
| Montáž batérie | na stenu |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Metalia 54 |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

488,57 € 697,96 €

418,89 € 698,15 €

386,64 € 644,40 €

386,64 € 644,40 €

357,64 € 596,06 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

227,79 € 267,99 €

209,09 € 245,99 €

205,69 € 241,99 €

198,90 € 234,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.






