
SET0320
422993
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Prvotriedne chrómové prevedenie. Set je vhodný na pripojenie k vaňovej alebo sprchovej batérii so spodným vývodom. Súčasťou balenia je hlavová sprcha v SLIM DESIGN s priemerom 250 mm, kovová hadica 150 cm a 3-polohová ručná sprcha. Nastaviteľná výška setu je 890 - 1300 mm. Súčasťou balenia je pripojovacia hadička v dĺžke 70 cm.
Oblý tvar sprchového setu k novej alebo existujúcej batérii do vašej sprchy
| Hloubka krabice | 850 mm |
| Šířka krabice | 410 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Provedení | chrom |
| Výška výrobku | 1320 mm |
| Šířka výrobku | 250 mm |
| Hloubka výrobku | 555 mm |
| Eco výrobek | Áno |
| Typ | bez sprchové baterie , s příslušenstvím |
| Batéria | bez batérie |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Úspora vody | Áno |
| Montáž batérie | na stenu |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | Sprchový program |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

288.99 €

288.99 €

274.54 €

252.45 €

252.45 €

231.19 €

227.79 €

209.09 €

198.9 €

198.9 €

191.24 €

179.35 €

435,71 € 726,19 €

402,14 € 670,23 €

402,14 € 670,23 €

371,95 € 619,92 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

227,79 € 267,99 €

216,74 € 254,99 €

209,09 € 245,99 €

205,69 € 241,99 €

198,90 € 234,00 €

198,90 € 234,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.


