
SADA96050R
371350
Nový produkt
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Sprchová podomietková sada s príslušenstvom v prevedení chróm. Sada obsahuje podomietkovú sprchovú batériu s kvalitnou keramickou kartušou s 5 ročnou zárukou a šikovným aretačným prepínačom s podomietkovým pripojením 1/2, kovovú hadicu 150 cm, ramienko zo steny v dĺžke 350 mm, hlavovú sprchu v priemere 200 mm, 1 - polohovú ručnú sprchu, stenový vývod vody a držiak na ručnú sprchu.
| Hloubka krabice | 175 mm |
| Šířka krabice | 417 mm |
| Výška krabice | 265 mm |
| Výška výrobku | 417 mm |
| Šířka výrobku | 265 mm |
| Hloubka výrobku | 175 mm |
| Provedení | chrom |
| Počet poloh růžice | 1 |
| Počet poloh pevné sprchy | 1 |
| Záruka na těsnost kartuše | 5 rok |
| Batéria | s pákovou batériou |
| Výbava sprchového systému | s hlavovou sprchou |
| Montáž batérie | pod omietku |
| Farba | chróm |
| Farba - všeobecná | chróm |
| Obchodná značka | TITANIA FRESH |
Recenziu zverejníme, keď overíme že spĺňa naše podmienky
Recenziu zverejníme, keď overíme, že spĺňa naše podmienky.

126.64 €

122.4 €

67.99 €

64.59 €

64.59 €

62.89 €

61.19 €

57.8 €

54.39 €

488,57 € 697,96 €

418,89 € 698,15 €

386,64 € 644,40 €

386,64 € 644,40 €

357,64 € 596,06 €

464,10 € 532,00 €

288,99 € 339,98 €

288,99 € 339,98 €

274,54 € 322,99 €

271,14 € 318,99 €

252,45 € 297,00 €

252,45 € 297,00 €

234,59 € 275,99 €

234,59 € 275,99 €

231,19 € 271,99 €

227,79 € 267,99 €

216,74 € 254,99 €

209,09 € 245,99 €

205,69 € 241,99 €

198,90 € 234,00 €
Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov.
Nákup s garanciou kvality a 100% istotou bezpečia.
V predajni v Piešťanoch.
Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Slovenská firma bez zahraničného investora.
Prostredníctvom Packety, BalíkoBOXu alebo jednoduchou rezerváciou tovaru v predajni.
Copyright © 2016 - 2026 DOMOSS TECHNIKA, a.s. Všetky práva vyhradené.

